Młody-Przemysł.pl nagrodzony za wynalazek!

Młody-Przemysł.pl z Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS wrócił z dwiema nagrodami – srebrnym medalem za wynalazek oraz nagrodą specjalną przyznaną przez Uniwersytet w Bukaresztu. Trud włożony w rozwój nowoczesnej aplikacji komunikacyjno e-learningowej został doceniony również na arenie międzynarodowej.

W dniach 15-17 października na Politechnice Warszawskiej odbyła się Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS, której organizatorem było Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów – SPWiR . Wystawa została również objęta honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Warto zaznaczyć, że IWIS – International Warsaw Invention Show to największe w Polsce międzynarodowe wydarzenie promujące wynalazczość i innowacje, dlatego też nie mogło zabraknąć na nim przedstawicieli Młodego Przemysłu!

Nasza obecność na IWIS się opłacała, ponieważ nasza innowacyjna aplikacja komunikacyjno e-learningowa Młody-Przemysł.pl została doceniona przez organizatorów, ale nie tylko przez nich. Organizatorzy przyznali Młodemu Przemysłowi srebrny medal za wynalazek, natomiast Uniwersytet z Bukaresztu przyznał nam dodatkową nagrodę specjalną.

„Rozpiera nas duma! Takie wyróżnienia motywują nas jeszcze bardziej do działania. MŁODY-PRZEMYSŁ.PL to innowacyjna aplikacja, która wciąż jest na etapie testowania, a mimo to już została doceniona! Nie chcemy spocząć na laurach, a jak najlepiej dostosować aplikację, aby spełniała wszystkie potrzeby młodych osób chcących się rozwijać zawodowo. Jak wiadomo młodość jest przyszłością przemysłu” – mówi Maciek Tomaszewski, ambasador Młodego Przemysłu.

Maciek Tomaszewski, ambasador Młody-Przemysł.pl

Fotorelacja na Facebooku: MŁODY PRZEMYSŁ

Więcej informacji: https://iwis.polskiewynalazki.pl

About the Author

Kamil